HAKKIMIZDA
1947 Yılında Recep CESUR tarafından kurulan firmamız o yıllarda sadece Diyarbakıra sefer yapmaktayken 1956 yılında Birecik köprüsü yapılınca Batıya açilmış ve sefer sayısını günden güne arttırmıştır.

1964 yılında Teyze çocukları olan Halil ERYAVUZ ve Mehmet İPEKÇİOĞLU Şirketi devralmış ve o yıllarda Mercedes fabrikası henüz istanbulda açılmamışken Bursa yapması Anter otobüslerle İnanılmazı gerçekleştirmiş ve Urfa'dan İstanbul'a yolcu taşımaya başlamıştır.

Mercedes Fabrikasının Türkiyede açılması ile Şirket sahipleri Mercedesin sadık müşterisi olmuş bütün otobüslerini Mercedes'ten almıştır. Hatta bu yüzden Merdeces'in Duayenleri ödülüne layık görülmüşlerdir.

60 yıldan bu tarafa sektöre getirdiği yenilikler, yolculuklara kattığı yeni keyiflerle bir anda tüketicinin gönlünde taht kuran ŞANLIURFA CESUR TURİZM; koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesinden ödün vermeden yoluna emin adımlarla devam ediyor.

İnsana ve teknolojiye yaptığı yatırımla kısa sürede sektörün'de liderliği yakalayan ŞANLIURFACESUR TURİZM ; “iyi yolculuklar için” bir yeniliğe daha imza atıyor. Tamamı öz mal otobüsler ile ayrıcalıklı ve kaliteli hizmet üreten ŞANLI URFA CESUR TURİZM filosunun tümünü kısa süre içinde Mercedes'in en son model aracı Yeni Travego'larla yeniliyor Müşterilerine en güvenilir ve kaliteli hizmeti sunmanın haklı gururunu yaşıyor.